ultrAslan UNI

ultrAslan UNI, 2001 yılında ultrAslan’ın alt grubu olarak üniversitelerdeki Galatasaraylıları tek çatı altında toplamak amacıyla kurulmuş ve geride bıraktığı 20 senede Türkiye’nin hemen hemen her üniversitesinde, faaliyet gösterdiği her okulda ‘Kampüslerin Tek Efendisi’ sloganının hakkını fazlasıyla vermektedir.

2001 yılında Ali Sami Yen Stadı Eski Açık Tribünü’nde başlayan bu serüvende gerek boyadıkları pankartlarla gerek mesafeleri umursamadan yaptığı deplasmanlarla branş fark etmeksizin Galatasaray’ın adının olduğu her yerde olan ultrAslan UNI, kurulduğu günden bu yana daha da güçlenerek Galatasaray’ın peşinde olmaya devam etmektedir. Rahmetli Alpaslan Abi’mizin ‘Onlar benim çocuklarım’ dediği bizler, “ilk günkü gibi hep ileri, daima ileri” sloganıyla Galatasaray için her zaman en iyisini verme mücadelesi içerisinde olmaya her zaman devam edeceğiz.

Şöhreti ülke sınırlarını aşmış koreografilerin mimarı olan ultrAslan UNI, “Galatasaray’a nasıl faydalı olabiliriz?” düşüncesiyle hareket ederek Alpaslan Abi’mizin ‘Galatasaray yararına olan bir taşı kaldırıp iki metre öteye koyanlara bile müthiş saygı duyarım’ sözündeki saygıya layık olma çabasındadır.

Bu amaç doğrultusunda çalışan bizler, yeri geldiğinde yüzlerce metrekare pankart boyarken, yeri geldiğinde hiç kimsenin adını bilmediği yerini haritalardan bulduğumuz stad ve salonlarda sarı ve kırmızının peşinden gitmekteyiz. Bazen bir sutopu maçında Kalamış’ta huzur bulurken bazen Florya’da geleceğimiz olan çocukların yanında onlara destek verirken bizleri görebilirsiniz.

Galatasaray’ın bir araya getirdiği bizler; yalnızca Galatasaray ile sınırlı kalmayıp gerek yapılan organizasyonlar gerek yürütülen sosyal sorumluluk projeleri ile ultrAslan UNI adını her yerde duyurmakta, ‘HER YERDEYİZ’ mesajını her geçen gün Türkiye sınırlarını da aşarak vermeye devam etmekteyiz.

Ve bizler, Galatasaray’ın adını yarıştığı her platformda en tepeye taşımak için, ultrAslan UNI çatısı altında gönülden bağlı olduğumuz Galatasaray’a emek vermeye Galatasararay için savaşmaya sizleri de aramıza bekliyoruz.